Гнучка бітумна черепиця - сучасне трактування черепичної покрівлі

Гнучка бітумна черепиця - сучасне трактування черепичної покрівлі

Бітумна черепиця - сучасне дахове покриття, що поєднує в собі естетику і функціональність. Така покрівля стійка до будь-якого клімату. Кожна окрема одиниця черепиці називається гонт. Фігурні вирізи з одного краю гонту забезпечують об’ємність і перешкоджають парусності.

Структура гнучкої бітумної черепиці багатошарова, в основі вона має армуючу склотканину, просочену модифікованим або оксидованим бітумом. Нижній шар - резінобітум, верхній - сланцеві або мінеральні гранули різних кольорів. Вони не обсипаються, тому що нанесені термічним методом. Нижній шар - самоклейкий, закритий спеціальною плівкою, яку легко зняти при укладанні черепиці.

Для правильного монтажу гнучкої черепиці необхідні: вентиляційна система, підкладковий килим, карнизний і каптуровий елементи. Система вентиляції захищає дах від парникового ефекту (утворення конденсату) і запобігає руйнуванню конструкцій. Підкладковий килим - це гідроізоляція на звисах, ребрах покрівлі, розжолобках, покрівельних виходах. Каптуровий елемент є завершенням лінії покрівлі і бере участь в процесі гідроізоляції.


Переваги гнучкої бітумної черепиці очевидні:

  • зовнішнє середовище не здійснює істотного впливу на стан гнучкої бітумної черепиці;
  • негорючість матеріалу, з якого зроблена черепиця, робить її пожежобезпечною;
  • природні матеріали гнучкої бітумної черепиці обумовлюють її екологічність;
  • шумоізоляційні властивості цього виду черепиці чудові. Ані шум дощу, ані град не порушить спокійного сну господарів будинку;
  • гнучка бітумна черепиця спеціально призначена для дахів зі складною конструкцією 
  • При цьому вона має меншу вагу, ніж черепиця з інших матеріалів, що полегшує транспортування і укладання;
  • стійкість до різних ме​ханічних впливів - навіть при натисканні вона зберігає форму; 
  • завдяки яскравості барвників цей вид черепиці володіє високою естетичністю.


Завдяки своїм чудовим властивостям гнучка бітумна черепиця - покрівельний матеріал, здатний не тільки захистити, а й прикрасити дах Вашого будинку або котеджу.

Назад до списку