Наскільки стійка металочерепиця Venecja до вицвітання?

Наскільки стійка металочерепиця Venecja до вицвітання?

Наскільки важлива якість полімерного покриття, можна побачити на цих фото:

venecia

venecia

Продукт бюджетного сегмента не дасть гарантію на те, що з часом на даху не з'являться дефекти фарби та вицвітання за сегментами, якщо це не металочерепиця Венеція. 


Venecja має офіційну гарантію (сертифікат) на збереження відтінків на полімерному покритті. Черепиця «Venecja» отримала найвищу нагороду на виставці в ЄС як найкраща інновація в сфері металочерепиці 3 роки поспіль в 2014, 2015, 2016 роках і до цього часу тримає лідерські позиції, в тому числі і в Україні. 

Металочерепиця Venecja має ідеальну геометричною формою. З усіх доступних на ринку видів металочерепиці саме Venecja найбільш схожа на керамічну.

Вона представлена палітрою з 5 кольорів, а також двома унікальними за своїм складом покриттями: шведським покриттям Prelaq X-Matt і німецьким матовим покриттям D-Matt.

venecja

Нерідкі ситуації, коли замовник, не розрахувавши точний метраж, приїжджає до постачальника докуповувати черепицю. Однак, не всякий продавець може гарантувати збіг в додатковій партії не тільки кольору, але і відтінків.


З черепицею «Венеція» це виключено: незалежно від дати, партії і часу клієнт зможе купити як саму черепицю, так і елементи аксесуарної групи для даху потрібного кольору або відтінку. Якщо ви захочете модернізувати або добудувати вашу покрівлю, то, докуповуючи листи, не сумнівайтеся: вони будуть в точності того ж тону, що і у вас.
Листи металочерепиці «Венеція», незалежно від партії, абсолютно ідентичні. Це характерна особливість «Венеції» від звичайної металочерепиці, яка буде відрізнятися по тону.

Колірна гамма модульної металочерепиці представлена в трьох фактурах: напівматової (5 кольорів), матовою (4 кольори) і глянсовою (3 кольори). Таким чином, замовник може вибрати відповідний йому колір металочерепиці з 12 різних зразків.

В Європі дуже жорсткі вимоги до якості покрівлі. Кількість цинку на 1 м2 має бути не менше 225 грам / м2. Завод металочерепиці Венеція гарантує чесність і мінімальний термін експлуатації модульної металочерепиці 50 років.У 2017 році в лінійці заводу виробника з'явилося 5 моделей модульної металочерепиці, які представлені в каталозі на нашому сайті ДахЕксперт. Вона імітує: керамічну натуральну черепицю, фальцева покрівлю, німецьку кераміку, середземноморську натуральну покрівлю.


Назад до списку