Наскільки стійка металочерепиця Venecja до вицвітання?

Наскільки стійка металочерепиця Venecja до вицвітання?

Металочерепиця «Venecja» - найбільш схожа на оригінальну керамічну черепицю, з усіх доступних на ринку видів металочерепиці. Її ідеальна геометрична форма створює елегантний та аристократичний виглад.

venecja

Металочерепиця «Venecja» представлена палітрою з 5 кольорів, а також двома унікальними за своїм складом покриттями: шведським покриттям Prelaq X-Matt і німецьким матовим покриттям D-Matt.

Придбавши таку металочерепицю у нас та використавши її для перекриття свого будинку, Ви можете бути впевнені, що естетика та практичність Вашої покрівлі буде незмінно чудовою щонайменше 50 років, що підтверджується гарантією.

Venecja має офіційну гарантію (сертифікат) на збереження відтінків на полімерному покритті. Черепиця «Venecja» отримувала найвищу нагороду на виставці в ЄС, як найкраща інновація в сфері металочерепиці 3 роки поспіль в 2014, 2015, 2016 роках і до цього часу тримає лідерські позиції, в тому числі і в Україні. 

Неякісне полімерне покриття продуктів бюджетного сегменту не лише зіпсує зовнішній вигляд Вашої покрівлі, але й поставить під загрозу її практичне використання. Таким чином, замовляючи покрівлю без гарантії, або з невеликим гарантійним терміном, ви ризикуєте дуже швидко отримати вицвілу та пошкоджену покрівлю.

Нерідкісними також є ситуації, коли замовник, не розрахувавши точний метраж, приїжджає до постачальника докуповувати черепицю. Однак, не всякий продавець може гарантувати збіг в додатковій партії не тільки кольору, але і відтінків.


З черепицею «Venecja» ви можете не хвилюватися про цей аспект: незалежно від дати, партії і часу клієнт зможе купити як саму черепицю, так і елементи аксесуарної групи для даху потрібного кольору або відтінку. Якщо ви захочете модернізувати або добудувати вашу покрівлю, то, докуповуючи листи, не сумнівайтеся: вони будуть в точності того ж тону, що і попередні.


Листи металочерепиці «Venecja», незалежно від партії, абсолютно ідентичні. Це характерна відмінність «Venecja» від звичайної металочерепиці з дешевого сегменту.


В Європі дуже жорсткі вимоги до якості покрівлі. До прикладу, кількість цинку має бути не менше 225 грам/м2, що убезпечує покрівлю від корозії та гарантує довгу службу даху. Металочерепиця «Venecja» ідеально відповідає всім європейським стандартам та гарантує високу якість та довговічність.У 2017 році в лінійці заводу виробника з'явилося 5 моделей модульної металочерепиці, які представлені в каталозі на нашому сайті ДахЕксперт. Вона імітує: керамічну натуральну черепицю, фальцева покрівлю, німецьку кераміку, середземноморську натуральну покрівлю.


Назад до списку