DaxExpert

Про нас

Компанія "Dax-Expert" працює на покрівельному ринку України з 2011 року. З кожним роком ми постійно розвивалися, розвиваємося, і будемо розвиватися, щоб надавати нашим клієнтам все більший вибір якісних і сучасних товарів за дуже привабливими цінами. Ми пишаємося якістю всієї нашої продукції і купуємо матеріал тільки з екологічно чистих і безпечних матеріалів. Ми працюємо без жодних посередників та сміливо можемо гарантувати якість продукції. Для наших клієнтів які вже оцінили або незабаром оцінять нашу продукцію ми гарантуємо в повному обсязі наступне:

  • Доставлення і монтаж покрівельних матеріалів виключно в термін, згідно  договору.

  • Гарантія на лагодження та виїзд майстра при різних неполадках 1 рік.

  • Довічна консультація по купленій у нас продукції.

  • Отримання істотної знижки на наступне замовлення.

  • Підбір найбільш оптимального для замовника варіанту колірної гами черепиці.

  • Безкоштовний виїзд на замір майбутнього замовлення. 

  • Гарантія від 10 років до 50 років.

Компанія представляє широкий спектр покрівельних і фасадних матеріалів на будь-який смак, пропонуючи завжди тільки високоякісні продукти, перевірені світові бренди.

Кожен наш клієнт зможе підібрати собі покрівлю: від  недорогої до елітної.

Також Ви можете придбати такі необхідні для комплектації покрівлі товари, як водостічні системи, мансардні вікна, утеплювачі, покрівельну вентиляцію, під покрівельні плівки, OSB, гаражні ворота, сайдинг, вікна та двері.

Таким чином, ми досягаємо високого рiвня робiт та гарантуємо вiдповiдну якiсть замовнику. Для того, щоб точно визначити необхідну кількість матеріалу ми проводимо заміри особисто і несемо за них відповідальність. Адже ми точно знаємо, як оптимізувати процес, щоб зменшити собівартість зведення даху, уникнути “підводних каменів” які можуть виникнути при: замірах, розрахунку, доставці, монтажі. Ви можете бути впевнені, що не придбаєте нічого лишнього, а дах буде надійним і недорогим. Насамперед перш нiж замовити покрiвельнi матерiали, радимо дiзнатись думку спецiалiстiв. В нашому офiсi є стенди зi зразками черепицi, а також фотографiї готових об’єктiв, якi перекритi з використанням наших матерiалiв . За допомогою наших консультантiв Ви обов’язково зробите правильний вибiр . Ми допоможемо Вам розiбратись у великому асортиментi сучасних покрiвельних систем i розповiмо про властивiсть i особливiсть усiєї продукцiї , представленої у нашому офiсi.